ZIMNÍ RYCHLOKURZ DO 1 MĚSÍCE

Potřebujete řidičák rychle? Objednejte si ZIMNÍ RYCHLOKURZ do 1 měsíce. K zahájení kurzu vám stačí pouze záloha 4 300 Kč.

 • Počet hodin praktických jízd: 28 vyučovacích hodin (14 jízd)
 • Garantovaný minimální počet jízd týdně: 3 jízdy (3 x 90 minut)
 • Výuka teorie: učebna nebo individuální konzultace s instruktorem
 • Nástupní místo: dle domluvy
 • Manuální i automatická převodovka (bez příplatku)

VÝHODY ZIMNÍHO RYCHLOKURZU

Nikomu se do kurzu autoškoly v zimě moc nechce a je to škoda. Výcvik v zimě totiž přináší řadu výhod. Jaké to jsou?

Pokud získáte řidičský průkaz v zimě, máte oproti ostatním řidičům nespornou výhodu. Příští zima vás totiž nepřekvapí.

Ukončení výcviku do 1 měsíce

Spěcháte? Rychlokurz máte u nás hotový do 1 měsíce!

Pokud potřebujete řidičák opravdu rychle nebo pracujete v zahraničí a můžete se zdržet v ČR jen krátce, nabízíme individuální vám studijní plán a intenzivní praktický výcvik do 1 měsíce. 

Podle zákona může jeden žák odjezdit maximálně dvě vyučovací hodiny za den a ve třetí etapě jedenkrát čtyři vyučovací hodiny za den. Nejkratší možná doba trvání kurzu je tedy 14 dní. Následně proběhne do 15 dnů (nejpozději) po ukončení kurzu závěrečná zkouška. O termínu závěrečné zkoušky nerozhoduje autoškola, ale příslušný úřad! 

K zahájení kurzu vám stačí záloha 4 300 Kč 

Víme, že před Vánoci je peněz nedostatek, proto není nutné platit celý kurz hned. Částku lze rozdělit na tři splátky bez navýšení. Při zahájení kurzu zaplatíte pouze zálohu 4 300 Kč. Zbývající část doplatíte v průběhu výcviku. Výzva k úhradě vám přijde automaticky na email i prostřednictvím SMS zprávy. Platbu na splátky je možné si zvolit v na konci objednávkového formuláře – při volbě způsobu platby.

Časová flexibilita

Jízdy je možné domluvit v čase od 6. do 22. hodiny. Ať už si vyberete jakýkoliv kurz, vždy se vám pokusíme co nejvíce přizpůsobit a vyjít vstříc. Každý zákazník je pro nás důležitý a každý dostane tu nejlepší péči. Avšak prioritní (přednostní) plánování termínů a časů garantujeme pouze u VIP kurzu a Lady kurzu.

Individuální výuka teorie

Nechcete ztrácet čas a dojíždět na hodiny teorie do učebny? Nemusíte. Teoretickou výuku můžete absolvovat individuálně s instruktorem. Individuální výuka probíhá dle individuálního studijního plánu v souladu s §18 zákona č. 247/2000 Sb. 

Výcvik v zimě

Pokud máte strach dělat autoškolu v zimě, není se čeho obávat. Zejména v Praze jsou zimy velmi mírné. Přízemní mrazíky se vyskytují většinou v noci a brzy ráno. Většinu jízd absolvujete na upravených vozovkách v městském provozu. A pokud by pár centimetrů sněhu přece jen napadlo, můžete být naopak zajímavé zpestření výcviku. 

Vyzkoušíte si jízdu v zhoršených podmínkách pod dohledem zkušeného instruktora. S nástrahami počasí se pak sami za volantem vyrovnáte daleko snadněji. Jak se říká, těžko na cvičišti, lehko na bojišti :-)

Učebnice ZDARMA

K zimnímu výcviku od nás dostanete učebnici Autoškola Pohodně ZDARMA. 

Instruktoři, kteří vás naučí řídit i v zimě 

Pavel Provázek
Pavel Provázek
Instruktor
Lukáš Provázek
Lukáš Provázek
Instruktor
Tomáš Knápek
Tomáš Knápek
Instruktor

Řidičský průkaz je pro mě synonymem samostatnosti a flexibility. Řekla bych, že absolvovat zkoušku k řidičskému průkazu je dokonce velmi důležitým životním milníkem a díky autoškole VIP je to navíc i velice příjemný a objevný zážitek. Velmi jsem ocenila jejich pružnost, profesionalitu a flexibilitu. Absolutně se podřídili mému času, přesně tak, jak hlásí jejich firemní politika. Jestliže toužíte po tom, skočit ve své životní etapě dále, je autoškola VIP skvělým průvodcem.

Veronika Hendrychová Grafický designer Me®
Autoškola VIP vyukovy vuz manual Skoda Rapid
Výukový vůz: Škoda RAPID (2015)

Jak se přihlásit do RYCHLOKURZU? 

 • 1
  Vyplňte objednávkový formulář
  Vyberte si kurz, který nejvíce vyhovuje vaším časovým možnostem a klikněte na tlačítko objednat. V objednávkovém formuláři vyplňte vaše údaje. OBJEDNAT ZIMNÍ RYCHLOKURZ.
 • 2
  Vyberte způsob platby
  Na konci formuláře si vyberte způsob platby. Kurz můžete uhradit běžným bankovním převodem, platební kartou, okamžitým bankovním převodem nebo přes PayPal. Částku lze zaplatit jednorázově nebo rozdělit na tři splátky bez navýšení. Faktura vám přijde automaticky na váš email.
 • 3
  Vyplňte online žádost o přijetí k výcviku
  Vyplňte prosím online žádost  o přijetí k výcviku. Žádost vám spolu s předvyplněným lékařským posudkem přijde ve formátu PDF na zadaný e-mail. Žádost prosím vytiskněte, podepište a přineste na první hodinu.
 • 4
  Nechte si potvrdit lékařský posudek o zdravotní způsobilosti
  Vytiskněte lékařský posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel a nechte si ho potvrdit praktickým lékařem. Předvyplněný posudek vám přijde spolu s žádostí na váš e-mail.
 • 5
  Připravte se na svojí první jízdu
  Poté, co obdržíme vaši žádost a kopii lékařského posudku (stačí foto prostřednicvím sms nebo emailem), kontaktuje vás instruktor a domluví si s vámi termín první jízdy. První jízdu můžete absolvovat nejdřív za 24 hodin od obdržení vašich dokumentů. Bez těchto dokumentů nelze zahájit výuku!

Pro více informací volejte 777 773 563

Potřebujete pomoct s výběrem kurzu? Neváhejte se na nás obrátit.