Hledá se schopná asistentka

Autoškola VIP s.r.o. hledá do svého týmu milou a pečlivou asistentku s výbornou znalostí českého jazyka.

Chcete pracovat v přátelském prostředí menší firmy, kde si budete moct samostatně rozvrhnout práci? Napište nám na prace@autoskolavip.cz. Nástup možný ihned. Preferujeme dlouhodobější spolupráci. Práce je vhodná pro studenty i pro maminky na/po MD.

INFORMACE O POZICI

Společnost: Autoškola VIP s.r.o.
Místo výkonu práce: Chemická 953, Praha 4
Časová náročnost: částečný úvazek (dle dohody/cca 20 h týdně)
Typ smluvního vztahu: živnostenský list/dohoda o pracovní činnosti
Odměna: fixní částka 130 Kč / hod. + provize dle výkonu
Termín nástupu: březen 2019

NÁPLŇ PRÁCE

- Samostatná činnost v oblasti vedení agendy autoškoly
- Aktivní komunikace s potenciálními a stávajícími klienty
- Vyřizování dotazů klientů (e-mail, chat, telefon)
- Zpracování přijatých žádostí a příprava podkladů ke zkouškám
- Administrativní podpora, správa smluv a dokumentů
- Komunikace s úřadem a organizace závěrečných zkoušek
- Komunikace s instruktory
- Kontrola plateb a účetních dokladů
- Zajištění chodu kanceláře
- Práce s PC, CRM a prodejním sytémem
- Korektura textů (v případě zájmu, psaní článků a příspěvků na FB)

POŽADUJEME

- Příjemné vystupování a výborné komunikační dovednosti
- Samostatnost, preciznost a zodpovědný přístup k plnění úkolů
- Výbornou znalost českého jazyka
- Nadšení pro práci, proaktivní přístup k řešení problémů, chuť učit se novým věcem

NABÍZÍME

- Samostatnou práci v přátelském prostředí menší firmy
- Motivační platové ohodnocení, 130 Kč / hod. + provize dle výkonu
- Zkrácený pracovní úvazek, dle dohody/cca 20 h týdně
- Flexibilní pracovní dobu (např. každý den pouze dopoledne)
- Placený telefonní a datový paušál
- Občerstvení na pracovišti
- Možnost občasné práce z domova

ZAUJALA VÁS NABÍDKA?

Tak na nic nečekejte a dejte nám o sobě vědět. Napište nám, proč zrovna VY jste tím správným člověkem a na prace@autoskolavip.cz pošlete svůj životopis (nebo popis zkušeností) a svoji fotku. Pokud budeme mít pocit, že se na tuto pozici hodíte, ozveme se vám a domluvíme se na osobním setkání.