KONDIČNÍ JÍZDY AUTOMOBIL

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali, o aktuálním dění v naší autoškole. V návaznosti na veškerá opatření vyhlášená Vládou ČR vydané 21.října, bude provozovna Autoškoly VIP uzavřena. Od pondělí 23.11.2020 můžou probíhat pouze závěrečné zkoušky (pro omezený počet lidí) bez možnosti doplňkových jízd. Věříme, že výcvik, výuku a kondiční jízdy vám budeme moct opět nabídnot od 30.11.2020.

Děkujeme za pochopení. 
Vaše Autoškola VIP.

Kondiční jízda je praktický výcvik pro řidiče, který už řidičský průkaz má. Jedná se pouze o zdokonalovací výcvik, takže není potřeba vyplňovat žádost o přijetí k výcviku, ani posudek od praktického lékaře.

Jedna kondiční jízda trvá 45 minut. V případě, že si chcete projet delší trasu nebo centrum města, je možné spojit dvě 45 minutové jízdy do jedné dlouhé na 90 minut. Kondiční jízdy je možné absolvovat na vozidle s manuální nebo automatickou převodovkou (zvolíte v objednávkovém formuláři). Za kondiční jízdu na vozidle s automatickou převodovkou je účtovaný poplatek.

Vyberte si kondiční jízdu, která nejvíc vyhovuje vašim časovým možnostem

Vybrat si můžete buď samostatnou kondiční jízdu nebo zvýhodněný balíček.

KONDIČNÍ JÍZDA STANDARD
550 Kč
Cena bez DPH 455 Kč
Kondiční jízda bez čekání se skvělým instruktorem. Časová flexibilita.
Cena zahrnuje 1 kondiční jízdu STANDARD. Jedna kondiční jízda trvá 45 minut.
Cena zahrnuje 21% DPH.
KONDIČNÍ JÍZDA VIP
750 Kč
Cena bez DPH 620 Kč
Přijedeme pro vás domů nebo do práce v čase který vám vyhovuje.
Cena zahrnuje 1 kondiční jízdu v režimu VIP. Jedna kondiční jízda trvá 45 minut.
Cena zahrnuje 21% DPH.

Základní informace o kondiční jízdě na automobil B

 

Pro více informací, prosím klikněte na rámeček :)

Co je kondiční jízda

Kondiční jízda na automobil B je praktický výcvik pro řidiče, který už řidičský průkaz má. Jedná se pouze o zdokonalovací výcvik, takže není potřeba vyplňovat ani oficiální žádost, ani posudek od praktického lékaře.

Jedna kondiční jízda trvá 45 minut, přičemž je možné si objednat i několik vyučovacích hodin najednou (např. 90 minut na dálnici). Počet vyučovacích hodin, které můžete odjezdit za jeden den, není u kondičních jízd nijak omezen!Nedá se dopředu říct, kolik hodin kondičních jízd budete potřebovat. Záleží na vašich dovednostech. Zatímco někomu postačí jedna hodina, jiný bude potřebovat hodin mnohem víc. Náš Instruktor vám po první jízdě doporučí další postup. Kolik kondičních jízd ale nakonec odjezdíte, záleží jenom na vás. Zatímco klasický výcvik v autoškole probíhá podle stanovených osnov, na kondičních jízdách máte možnost požádat učitele o procvičení jen těch oblastí, ve kterých se necítíte jistí.

Pro koho je kondiční jízda určená

 • Pro řidiče začátečníky.
 • Pro řidiče, kteří delší dobu neřídili a chtějí znovu získat jistotu za volantem.
 • Pro řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení.
 • Pro řidiče, kteří si chtějí procvičit konkrétní trasy nebo dopravní situace.
 • Pro řidiče, kteří si chtějí vyzkoušet jízdu za zhoršených podmínek (déšť, mlha, ledovka, sníh).

Co si můžete v rámci kondiční jízdy procvičit

 • Rozjezdy na rovině nebo do kopce (bez ruční brzdy i s ní).
 • Řízení v běžném provozu (řazení rychlostních stupňů, podřazovaní, dávání přednosti).
 • Řízení po městském okruhu a silnicích 1. a 2. třídy mimo Prahu.
 • Řízení po dálnici a silnici pro motorová vozidla mimo Prahu.
 • Řízení za zhoršených podmínek (déšť, mlha, ledovka, sníh).
 • Složité dopravní situace (náročné křižovatky, tunely, obchodní centra).
 • Procvičení pravidel silničního provozu (teorie).
 • Parkování všemi způsoby.
   

Jak si objednat kondiční jízdu

Výběr kondiční jízdy

Vyberte si variantu kondiční jízdu , která vyhovuje vaším časovým možnostem a klikněte na tlačítko objednat.

Platba

Vyberte si způsob platby, který vám nejvíc vyhovuje - bankovním převodem, platební kartou, přes PayPal nebo v hotovosti.

Dokumenty

K absolvovaní kondiční jízdy není potřeba posílat žádost ani lékařský posudek.

První jízda

Po obdržení Vaši objednávky, bude Váš kontakt zaslaný instruktorovi, který se s Vámi domluví na harmonogramu jízd.