KONDIČNÍ JÍZDY AUTOMOBIL

Vážení zákazníci, z důvodu vysoké vytíženosti autoškoly vám můžeme nabídnout termíny kondičních jízd s manulální převodovkou nejdřív od 15.01.2024. Kondiční jízdy na vozidle s automatickou převodovkou jsou k dispozici nejdřív od 01.01.2024. Děkujeme za pochopení. 

NABÍDKA KONDIČNÍCH JÍZD

Vyberte si kondiční jízdu, která nejvíc vyhovuje vašim časovým možnostem. Vybrat si můžete buď samostatnou kondiční jízdu nebo zvýhodněný balíček. V případě, že si přejete kondiční jízdu na vozidle s automatickou převodovkou, vyberte prosím tuto možnost v objednávkovém formuláři v dalším kroku. 

KONDIČNÍ JÍZDA STANDARD
890 Kč
Cena bez DPH 735 Kč
Kondiční jízda bez čekání se skvělým instruktorem. Časová flexibilita.
Cena zahrnuje 1 kondiční jízdu v režimu STANDARD.
Jedna kondiční jízda trvá 45 minut.
Cena zahrnuje 21% DPH.
KONDIČNÍ JÍZDA VIP
1 190 Kč
Cena bez DPH 984 Kč
Přijedeme pro vás domů nebo do práce v čase který vám vyhovuje.
Cena zahrnuje 1 kondiční jízdu v režimu VIP. Jedna kondiční jízda trvá 45 minut.
Cena zahrnuje 21% DPH.

Co je kondiční jízda? 

Kondiční jízda na automobil B je praktický výcvik pro řidiče, který už řidičský průkaz má. Jedná se pouze o zdokonalovací výcvik, takže není potřeba vyplňovat ani oficiální žádost, ani posudek od praktického lékaře.

Pro koho je kondiční jízda určená?

 • Pro řidiče začátečníky.
 • Pro řidiče, kteří delší dobu neřídili a chtějí znovu získat jistotu za volantem.
 • Pro řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení.
 • Pro řidiče, kteří si chtějí procvičit konkrétní trasy nebo dopravní situace.
 • Pro řidiče, kteří si chtějí vyzkoušet jízdu za zhoršených podmínek (déšť, mlha, ledovka, sníh).

Co si můžete v rámci kondiční jízdy procvičit?

 • Rozjezdy na rovině nebo do kopce (bez ruční brzdy i s ní).
 • Řízení v běžném provozu (řazení rychlostních stupňů, podřazovaní, dávání přednosti).
 • Složité dopravní situace (náročné křižovatky, tunely, obchodní centra).
 • Řízení po městském okruhu a silnicích 1. a 2. třídy mimo Prahu. Řízení po dálnici a silnici pro motorová vozidla mimo Prahu.
 • Řízení za zhoršených podmínek (déšť, mlha, ledovka, sníh).
 • Procvičení pravidel silničního provozu (teorie).
 • Parkování všemi způsoby.

Kolik kondičních jízd budete potřebovat?

Nedá se dopředu říct, kolik hodin kondičních jízd budete potřebovat. Záleží na vašich dovednostech. Zatímco někomu postačí jedna hodina, jiný bude potřebovat hodin mnohem víc. Náš Instruktor vám po první jízdě doporučí další postup. Kolik kondičních jízd ale nakonec odjezdíte, záleží jenom na vás. Zatímco klasický výcvik v autoškole probíhá podle stanovených osnov, na kondičních jízdách máte možnost požádat učitele o procvičení jen těch oblastí, ve kterých se necítíte jistí. 

Jedna kondiční jízda trvá 45 minut, přičemž je možné si objednat i několik vyučovacích hodin najednou (např. 90 minut na dálnici). Počet vyučovacích hodin, které můžete odjezdit za jeden den, není u kondičních jízd nijak omezen! Kondiční jízdy je možné absolvovat na vozidle s manuální nebo automatickou převodovkou (zvolíte v objednávkovém formuláři). Za kondiční jízdu na vozidle s automatickou převodovkou je účtovaný příplatek 100 Kč. 

Jak si objednat kondiční jízdu?

 • 1
  Vyplňte objednávkový formulář
  Vyberte si kondiční jízdu, která nejvíce vyhovuje vaším časovým možnostem a klikněte na tlačítko objednat. V objednávkovém formuláři vyplňte své údaje. V případě, že chcete vystavit fakturu na firmu, vyplňte fakturační údaje (název firmy, IČO, DIČ, sídlo).
 • 2
  Vyberte způsob platby
  Na konci formuláře si vyberte způsob platby. Kurz můžete uhradit běžným bankovním převodem, platební kartou, okamžitým bankovním převodem nebo přes PayPal. Částku lze zaplatit jednorázově nebo rozdělit na tři splátky bez navýšení. Faktura vám přijde automaticky na váš email.
 • 3
  Dokumenty
  K absolvovaní kondiční jízdy není potřeba posílat žádost ani lékařský posudek. Jedná se o zdokonalovací výcvik držitelů ŘP.
 • 4
  Kontakt na lektora a první jízda
  Poté, co obdržíme vaši objednávku a platbu, kontaktuje vás instruktor a domluví si s vámi termín, místo a čas kondiční jízdy.

Proč si absolvovat kodiční jízdy v naši autoškole? 

Jsme moderní autoškola s nadstandardním přístupem, která šetří váš čas.

 • Transparentnost
  Uvádíme vždy konečné ceny bez skrytých poplatků. Daňový doklad je vystavený automaticky po připsání částky na náš účet a zaslaný na váš e-mail. Před objednáním kondiční jízdy se můžete seznámit s našimi obchodními podmínkami.
 • Tým skvělých instruktorů
  Naši lektoři jsou zkušení, spolehliví a vstřícní. S některými je dokonce i zábava! 🙂 Všichni lektoři mají potřebnou kvalifikaci. Chcete se přesvědčit? Objednejte si zkušební kondiční jízdu za sníženou cenu.
 • Google recenze
  Přečtěte si nezávislé Google rezence od skutečných zákazníků.
 • Vyzvedneme vás doma nebo v práci
  Máte náročné zaměstnání, školu, věnujete se vrcholově sportu nebo jste maminka na mateřské? Nemáte čas dojíždět na praktické jízdy? Vyzvedneme vás doma nebo v práci v čase, který vám bude vyhovovat. Platí pro kondiční jízdy v režimu VIP.
 • Jste v bezpečí
  Máme platnou licenci k provozování autoškoly. Naši lektoři mají potřebnou kvalifikaci k poskytování zdokonalovacího výcviku. Máme sjednané pojištění.
 • Kondiční jízdy bez čekání
  Poté, co obdržíme vaši objednávku a platbu, kontaktuje vás instruktor a domluví si s vámi termín, místo a kondiční jízdy. Informace ohledně kapacity a aktuální dostupnosti kondičních jízd jsou uvedené na této stránce nahoře. V případě, že je kapacita autoškoly plná, nabídneme vám nejbližší možný termín.

Mgr. Pavel Provázek

Spolumajitel a instruktor
Výcvik skupin A, B, Ba, C a E.
Čeština, angličtina a ruština.

Lukáš Provázek

Instruktor autoškoly
Výcvik pro skupiny B a Ba.
Čeština a angličtina.

Tomáš Knápek

Instruktor autoškoly
Výcvik pro skupinu B.
Čeština.

Zdeněk Bartoška

Instruktor autoškoly
Výcvik pro skupinu B.
Čeština.

Radim Knápek

Instruktor autoškoly
Výcvik pro skupinu B.
Čeština.

Tomáš Fores

Instruktor autoškoly
Výcvik pro skupinu B.
Čeština.

Zuzana Rotová

Instruktorka autoškoly
Výcvik pro skupinu B.
Čeština.
VIP autoškolu můžu jen doporučit. Mým instruktorem byl Zdeněk Bartoška a díky němu proběhl celý výcvik v pohodovém duchu. Musím mu poděkovat za trpělivý a klidný přístup - v autě vždy panovala příjemná, přátelská atmosféra; žádný křik, byť bych si ho víc než párkrát zasloužila (- reakce má pohotové). Všechno mi vždycky vysvětlil naprosto s klidem, srozumitelně a když bylo potřeba i opakovaně :). Ani s domlouváním termínů nebyl problém i přes můj neflexibilní pracovní program. Za mne tedy absolutní spokojenost a Zdeňkovi velké díky. Markéta
Markéta KonupkováGoogle reviews
Hledal jsem autoškolu, která se přizpůsobí mé práci a poskytne mi individuální plán. Jako člověk vyšší postavy jsem rovněž ocenil možnost zkušební jízdy zdarma, kdy jsem si ověřil, že i ve 202 cm je Fabia naprosto v pohodě a bez stresu. Byl jsem nadmíru spokojen s perfektním, trpělivým a zcela profesionálním přístupem instruktora Zdeňka Bartošky i jeho kolegů, které jsem měl možnost potkat při závěrečných zkouškách, kde doprovázeli jiné studenty. V této autoškole za nastavenou cenu získáte vysokou kvalitu poskytované služby.
Michal PitoňákGoogle reviews
Nemám zkušenosti s jinou, ale tahle autoškola je skvělá a funguje přesně tak, jak by si člověk v dnešní době představoval. Speciální díky instruktoru Lukáši Provázkovi za jeho trpělivost, vytrvalost, podporu, sdílení rad, zkušeností a informací nad rámec učebnice a taky spoustu legrace, která při hodinách rozhodně nechyběla. Výcvik jsem si užila a na zkoušky jsem byla skvěle připravená, co víc si přát. Fajn komunikace i s administrativou, takže za mě super. Děkuji, chválím a doporučuji!!
Lucie PoulováGoogle reviews
Autoškolu VIP jsem si vybral na základě recenzí na internetu a především, že nabízí připravení na řidičský průkaz do jednoho měsíce, což se v mém případě také stalo. Chtěl bych především zmínit Zdeňka Bartosku za jeho profesionální , přátelský a pozitivní přístup. S nim se nemusíte ničeho bát, vše Vám v klidu vysvětlí a naučí. Závěrečky jsem absolvoval na poprvé. Dříve jsem zkusil jinou autoškolu, s kterou jsem měl velmi špatnou zkušenost. Autoškolu VIP vřele doporučuji, za mě nejlepší autoškola v Praze a Zdeňek nejlepší instruktor, jakého můžete dostat.Cena autoškoly se Vám několikrát vrátí.
Tomáš BernardGoogle reviews
Musím říct ze jsem velmi spokojená.Měla jsem pána instruktora Jiřího Neubauera. Pan instruktor je velmi klidny člověk,všechno mi vysvětlil,každou chybu kterou jsem udělala spolu jsme opravili.Věřil mi ze to dokážu a měl pravdu 😉 Pan instruktor je profesionální!! Jsem rada že jsem ho měla.
Maja SkočakGoogle reviews
Skvělý přístup a komunikace celé VIP autoškoly. Jezdila jsem s instruktorem Jiřím Nebauerem. Úžasný instruktor a jen pozitivní zkušenosti. Bylo o mne dobře postaráno, s trpělivostí, humorem. Byla to ta nejlepší volba jakou jsem mohla udělat. Škola je naprosto vynikající. Děkuji, Melisa
Melisa AhmetasevicGoogle reviews

PARTNEŘI AUTOŠKOLY

BENZINA

AUTOKLUB ČR

AUDIOTEKA.CZ