Učebnice Autoškola? Pohodlně!

Zdeněk Schröter, 2020

 

Nové aktualizované vydání této oblíbené učebnice přináší pečlivý výběr zejména té látky, která je nutná pro úspěšné složení všech částí závěrečné zkoušky. Už více než 250 000 čtenářů si vybralo právě tuto učebnici pro její názornost, velké množství fotografií a obrázků, i pro její celkovou kreativitu. Komiksovým způsobem vedený výklad látky se cíleně vztahuje vždy ke konkrétnímu vozidlu, řidiči, dopravní značce, apod.

Publikace potěší také svou přehledností, která je dána barevným rozlišením jednotlivých témat. Vyhledání příslušné učební látky je snadné a rychlé. Kniha je natolik známá a rozšířená, že dokonce slouží jako vzor či předloha pro jiné učebnice. Toto je však originál chráněn ochrannou známkou a autorským zákonem. Součástí publikace jsou i tzv. ostré testy včetně tabulek pro zápis správných odpovědí a vyhodnocovacích šablon pro kontrolu úspěšnosti. Jako jediná v ČR je aktualizována 2x ročně. Celkem 344 plnobarevných stran + výukové CD. Běžná cena setu 275 Kč.