PROČ SI NÁS VYBRAT

Jsme moderní autoškola s nadstandardním přístupem, která šetří váš čas.

Našimi zákazníky jsou především lidé, kteří si uvědomují, že čas je vzácná veličina a snaží se s ním efektivně hospodařit. 

Výhody, které vám nabízíme: 

Výcvik do 1 měsíce

Spěcháte? Rychlokurz máte u nás hotový do 1 měsíce! Pokud potřebujete řidičák opravdu rychle nebo pracujete v zahraničí a můžete se zdržet v ČR jen krátce, nabízíme individuální studijní plán a intenzivní praktický výcvik do 1 měsíce. Podle zákona může jeden žák odjezdit maximálně dvě vyučovací hodiny za den a ve třetí etapě jedenkrát čtyři vyučovací hodiny za den. Nejkratší možná doba trvání kurzu je tedy 14 dní. Následně proběhne do 15 dnů po ukončení kurzu závěrečná zkouška. Tato výhoda platí pouze pro LADYVIP a RYCHLOKURZ

Prioritní plánování jízd

Sami si zvolíte termín, místo a čas vaší praktické jízdy. Pokud máte náročné zaměstnání a čas je pro vás vzácná veličina, určitě oceníte možnost přednostně si vybrat termíny, časy a nástupní místa praktických jízd. Příklad: instruktor autoškoly vás může vyzvednout v práci, doma, na semináři nebo schůzce a vy si v rámci praktické jízdy dojedete, kam budete potřebovat. Záleží opravdu na vás, jízdu můžete absolvovat třeba i v pauze na oběd. Praktickou jízdu lze domluvit v čase od 6. do 21. hodiny. Tato výhoda platí pouze pro LADY a VIP kurz.

Individuální výuka teorie

Nechcete ztrácet čas a dojíždět na pravidelné hodiny teorie do učebny? Nemusíte. Teoretickou výuku můžete absolvovat s instruktorem individuálně. Individuální výuka probíhá dle individuálního studijního plánu v souladu s §18 zákona č. 247/2000 Sb. Pravidelné lekce teorie v učebně probíhají každou středu od 19 hod.

Autoškola na splátky

Nabízíme vám možnost zaplatit výcvik ve třech splátkách bez navýšení. Při zahájení zaplatíte pouze zálohu (jednu třetinu ceny). Zbývající část uhradíte v průběhu kurzu. Platbu na splátky je možné si zvolit přímo v objednávkovém formuláři. Při volbě způsobu platby zaškrtněte políčko „zaplatím na splátky“.

Tým skvělých instruktorů

Každý z vás určitě ví, že pokud má být kurz v autoškole příjemným zážitkem, ze všeho nejdůležitější jsou lidé, kteří o vás budou pečovat. Proto si naše pracovníky, zejména instruktory, velmi pečlivě vybíráme. Naši instruktoři jsou zkušení, spolehliví a vstřícní. S některými je dokonce i zábava! 🙂 Chcete se přesvědčit? Objednejte si zkušební jízdu zdarma.

Transparentnost

Jsme transparentní autoškola. Uvádíme vždy konečné ceny bez dalších skrytých poplatků a příplatků. Daňový doklad je vystavený automaticky po připsání částky na náš účet a obratem vám bude zaslán v PDF formátu e-mailem. Před zahájením výcviku se můžete seznámit s našimi obchodními podmínkami, které upravují práva a povinnosti žadatele a provozovatele autoškoly.

Vyzvedneme vás doma nebo v práci

Máte náročné zaměstnání, školu, věnujete se vrcholově sportu nebo jste maminka na mateřské? Nemáte čas dojíždět na praktické jízdy? Vyzvedneme vás doma nebo v práci v čase, který vám bude vyhovovat. Tato výhoda platí pouze pro LADY a VIP kurz.

Zahájení výcviku bez čekání

Jakmile obdržíme vaši žádost a kopii lékařského posudku, kontaktuje vás instruktor a domluví si s vámi termín první jízdy. První jízdu můžete absolvovat již za 48 hodin od obdržení vašich dokumentů.

Šetříme váš čas

Automatické faktury a upozornění, online žádost o přijetí, chat, okamžité zahájení výuky bez čekání.

Pojištění

S námi se učíte jezdit bez rizika. Máme sjednané pojištění na úraz i na škody na majetku.

Google recenze

Přečtěte si nezávislé Google rezence od skutečných zákazníků.

Zabezpečená platební brána GoPay

U v naší autoškole můžete platit kartou, okamžitým bankovním převodem nebo přes PayPal účet.