ZKUŠEBNÍ JÍZDA ZDARMA

Otestujte si nás prostřednictvím zkušební jízdy ZDARMA.

Pokud se vám naše autoškola líbí, ale nechcete kupovat zajíce v pytli, můžete si nás nejdřív otestovat prostřednictvím zkušební jízdy ZDARMA. Nemůžete prodělat, jen získat!

V rámci zkušební jízdy se seznámíte s instruktorem, zeptáte se jej na vše, co vás ohledně kurzu zajímá, a hlavně uvidíte, jak vypadá výcvik, který se vám přizpůsobí. Po skončení kurzu si doma v klidu vše rozmyslíte a dáte nám vědět, zda budete ve výcviku pokračovat, nebo raději zvolíte jinou autoškolu.

Zkušební jízda trvá 60 minut a je zcela ZDARMA. Zkušební jízdu je možné rezervovat online přes rezervační formulář na hlavní stránce nebo také přímo na stránce vybraného kurzu.

Jediné, co musíte udělat, je poslat nám emailem oficiální žádost o přijetí k výuce a výcviku a lékařský posudek zdravotní způsobilosti. Tyto formality nelze obejít, porušili bychom totiž zákon. Dle zákona musí autoškola přihlásit na příslušný úřad každého zájemce bez ohledu na to, zda se jedná o kurz nebo zkušební jízdu. Odesláním dokumentů se k ničemu nezavazujete. Pokud nebudete spokojení, vrátíme vám dokumenty a vy můžete pokračovat ve výcviku u jiné autoškoly.