Dejte si zkušební jízdu ZDARMA

HO-HO-HO

ZKUŠEBNÍ JÍZDA ZDARMA

Otestujte si nás prostřednictvím zkušební jízdy ZDARMA.

Pokud se vám naše autoškola líbí, ale nechcete kupovat zajíce v pytli, můžete si nás nejdřív otestovat prostřednictvím zkušební jízdy ZDARMA. Nemůžete prodělat, jen získat!

V rámci zkušební jízdy se seznámíte s instruktorem, zeptáte se jej na vše, co vás ohledně kurzu zajímá, a hlavně uvidíte, jak vypadá výcvik, který se vám přizpůsobí. Po skončení kurzu si doma v klidu vše rozmyslíte a dáte nám vědět, zda budete ve výcviku pokračovat, nebo raději zvolíte jinou autoškolu.

Zkušební jízda trvá 45 minut a je zcela ZDARMA. Zkušební jízdu je možné rezervovat online přes rezervační formulář přímo na stránce vybraného kurzu.

Jediné, co musíte udělat, je poslat nám emailem oficiální žádost o přijetí k výuce a výcviku a lékařský posudek zdravotní způsobilosti. Tyto formality nelze obejít, porušili bychom totiž zákon. Dle zákona musí autoškola přihlásit na příslušný úřad každého zájemce bez ohledu na to, zda se jedná o kurz nebo zkušební jízdu. Odesláním dokumentů se k ničemu nezavazujete. Pokud nebudete spokojení, vrátíme vám dokumenty a vy můžete pokračovat ve výcviku u jiné autoškoly.