RYCHLOKURZ DO 1 MĚSÍCE

Intenzivní výcvik pro získání řidičského oprávnění skupiny B.

Využijte limitovanou nabídku a udělejte si rychlokurz do 1 měsíce. K zahájení kurzu vám stačí pouze záloha 4 300 Kč. 

 • Počet hodin praktických jízd: 28 vyučovacích hodin (14 jízd)
 • Garantovaný minimální počet jízd týdně: 3 jízdy (3 x 90 minut)
 • Výuka teorie: individuální konzultace s instruktorem nebo učebna
 • Nástupní místo: Opatov nebo dle domluvy

Jaké jsou výhody RYCHLOKURZU? 

Ukončení výcviku do 1 měsíce

Spěcháte? Rychlokurz máte u nás hotový do 1 měsíce!

Pokud potřebujete řidičák opravdu rychle nebo pracujete v zahraničí a můžete se zdržet v ČR jen krátce, nabízíme individuální vám studijní plán a intenzivní praktický výcvik do 1 měsíce. 

Podle zákona může jeden žák odjezdit maximálně dvě vyučovací hodiny za den a ve třetí etapě jedenkrát čtyři vyučovací hodiny za den. Nejkratší možná doba trvání kurzu je tedy 14 dní. Následně proběhne do 15 dnů (nejpozději) po ukončení kurzu závěrečná zkouška. O termínu závěrečné zkoušky nerozhoduje autoškola, ale příslušný úřad! 

K zahájení kurzu vám stačí pouze záloha 4 300 Kč. 

Nabízíme vám možnost zaplatit kurz ve třech splátkách bez navýšení. Při zahájení zaplatíte pouze zálohu 4 300 Kč. Zbývající část doplatíte v průběhu kurzu. Výzva k úhradě vám přijde automaticky na email i prostřednictvím SMS zprávy. Platbu na splátky je možné si zvolit v na konci objednávkového formuláře – při volbě způsobu platby.

Časová flexibilita

Jezdíme každý den v týdnu od 6. do 22. hodiny. Ať už si vyberete jakýkoliv kurz, vždy se vám pokusíme co nejvíce přizpůsobit a vyjít vstříc. Každý zákazník je pro nás důležitý a každý dostane tu nejlepší péči. Avšak prioritní (přednostní) plánování termínů a časů garantujeme pouze u VIP kurzu a Lady kurzu.

Individuální výuka teorie

Nechcete ztrácet čas a dojíždět na hodiny teorie do učebny? Nemusíte. Teoretickou výuku můžete absolvovat individuálně s instruktorem. Individuální výuka probíhá dle individuálního studijního plánu v souladu s §18 zákona č. 247/2000 Sb. 

Jak se přihlásit do RYCHLOKURZU? 

 • 1

  Vyplňte objednávkový formulář

  Vyberte si kurz, který nejvíce vyhovuje vaším časovým možnostem a klikněte na tlačítko objednat. V objednávkovém formuláři vyplňte vaše údaje. Objednat RYCHLOKURZ.
 • 2

  Vyberte způsob platby

  Na konci formuláře si vyberte způsob platby. Kurz můžete uhradit běžným bankovním převodem, platební kartou, okamžitým bankovním převodem nebo přes PayPal. Částku lze zaplatit jednorázově nebo rozdělit na tři splátky bez navýšení. Faktura vám přijde automaticky na váš email.
 • 3

  Vyplňte online žádost o přijetí k výcviku

  Vyplňte prosím online žádost  o přijetí k výcviku. Žádost vám spolu s předvyplněným lékařským posudkem přijde ve formátu PDF na zadaný e-mail. Žádost prosím vytiskněte, podepište a přineste na první hodinu.
 • 4

  Nechte si potvrdit lékařský posudek o zdravotní způsobilosti

  Vytiskněte lékařský posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel a nechte si ho potvrdit praktickým lékařem. Předvyplněný posudek vám přijde spolu s žádostí na váš e-mail.
 • 5

  Připravte se na svojí první jízdu

  Poté, co obdržíme vaši žádost a kopii lékařského posudku (stačí foto prostřednicvím sms nebo emailem), kontaktuje vás instruktor a domluví si s vámi termín první jízdy. První jízdu můžete absolvovat nejdřív za 24 hodin od obdržení vašich dokumentů. Bez těchto dokumentů nelze zahájit výuku!

100% GARANCE SPOKOJENOSTI

 Pokud nebudete po první hodině výcviku v naší autoškole spokojení, vrátíme vám peníze! 

Jak bude váš výcvik probíhat?

Na první praktické jízdě si domluvíte s instruktorem termíny vašich praktických jízd. Celkem musíte absolvovat 28 vyučovacích hodin praktických jízd. Jedna vyučovací hodina trvá 45 minut. Za jeden den můžete absolvovat maximálně dvě vyučovací hodiny a jednou tři vyučovací hodiny. V praxi to znamená 14 praktických jízd po hodině a půl. Výcvik můžete absolvovat ve vozidle s manuální nebo automatickou převodovkou. V češtině nebo angličtině. Praktické jízdy nabízíme v časech od 6 - 22 hodiny.

První lekce probíhání v okolí metra Opatov. Je zde malý provoz a tudíž ideální podmínky pro zahájení kurzu. Jakmile si osvojíte základy,  je možné se domluvit i na jiném nástupním místě. Vždy dle domluvy s instruktorem. 

Teoretická výuka bude probíhat dle individuální studijního plánu (teorii studujete sami, nedocházíte do učebny, pouze si domluvíte individuální konzultace s instruktorem). Pokud nebudete naplánované jízdy vy sami rušit, do 1 měsíce máte hotovo!

Řidičský průkaz je pro mě synonymem samostatnosti a flexibility. Řekla bych, že absolvovat zkoušku k řidičskému průkazu je dokonce velmi důležitým životním milníkem a díky autoškole VIP je to navíc i velice příjemný a objevný zážitek. Velmi jsem ocenila jejich pružnost, profesionalitu a flexibilitu. Absolutně se podřídili mému času, přesně tak, jak hlásí jejich firemní politika. Jestliže toužíte po tom, skočit ve své životní etapě dále, je autoškola VIP skvělým průvodcem.

Veronika Hendrychová Grafický designer Me®
Autoškola VIP vyukovy vuz manual Skoda RapidVýukový vůz (manuální převodovka): Škoda RAPID