VIP kurz B

Nadstandardní výcvik pro získání řidičského oprávnění skupiny B.

Přijedeme pro vás domů nebo do práce v čase, který vám vyhovuje.

 • Počet hodin praktických jízd: 28 vyučovacích hodin (14 jízd)
 • Garantovaný minimální počet jízd týdně: 3 jízdy (3 x 90 minut)
 • Výuka teorie: individuální konzultace s instruktorem nebo učebna 
 • Nástupní místo: dle vašich požadavků (pouze Praha)
 • Prioritní plánování časů vašich praktických jízd
 • Manuální nebo automatická převodovka (bez příplatku)

Jaké jsou výhody VIP kurzu? 

Prioritní plánování praktických jízd

Sami si zvolíte termín, místo a čas vaši praktické jízdy. 

Pokud máte náročné zaměstnání a čas je pro vás vzácná veličina, určitě oceníte možnost přednostně si vybrat termíny a časy vašich praktických jízd. Instruktor autoškoly vás může vyzvednout např. v práci, doma, ve škole nebo tréninku v čase, který vám bude vyhovovat. Jízdu můžete absolvovat třeba i v pauze na oběd :) Záleží opravdu jen na vás!

Úvodní lekce probíhání vždy v místech s minimálním provozom. Jakmile si osvojíte základy, můžete vyrazit do běžného provozu. 

Ukončení výcviku do 1 měsíce

Spěcháte? VIP kurz můžete mít hotový do 1 měsíce!

Pokud potřebujete řidičák opravdu rychle nebo pracujete v zahraničí a můžete se zdržet v ČR jen krátce, nabízíme individuální vám studijní plán a intenzivní praktický výcvik do 1 měsíce. 

Podle zákona může jeden žák odjezdit maximálně dvě vyučovací hodiny za den a ve třetí etapě jedenkrát čtyři vyučovací hodiny za den. Nejkratší možná doba trvání kurzu je tedy 14 dní. Následně proběhne do 15 dnů (nejpozději) po ukončení kurzu závěrečná zkouška. O termínu závěrečné zkoušky nerozhoduje autoškola, ale příslušný úřad! 

K zahájení kurzu vám stačí záloha 5 300 Kč

Nabízíme vám možnost zaplatit kurz ve třech splátkách bez navýšení. Při zahájení zaplatíte pouze zálohu 5300 Kč. Zbývající část doplatíte v průběhu kurzu. Výzva k úhradě vám přijde automaticky na email i prostřednictvím SMS zprávy. Platbu na splátky je možné si jednoduše zvolit na konci objednávkového formuláře – při volbě způsobu platby.

Individuální výuka teorie

Nechcete ztrácet čas a dojíždět na hodiny teorie do učebny? Nemusíte. Teoretickou výuku můžete absolvovat individuálně s instruktorem. Individuální výuka probíhá dle individuálního studijního plánu v souladu s §18 zákona č. 247/2000 Sb. 

Výběr trasy praktické jízdy

Po domluvě s instruktorem je možné vybrat si vlastní trasy praktických jízd (po Praze). Například trasu z domu do práce, na schůzku, či seminář, školy, školky, obchodního centra nebo tam, kam zrovna v daný den potřebujete. Ale pozor, výběr vlastní trasy záleží na vašich dovednostech! 

Instruktor s vámi bude jezdit po vybraných trasách pouze v případě, že jste si řádně osvojili základy řízení. Naše autoškola dbá na bezpečnost a vyučuje v souladu se zákonem č.247/2000 Sb.

Časová flexibilita

Jezdíme každý den v týdnu od 6. do 22. hodiny. Ať už si vyberete jakýkoliv kurz, vždy se vám pokusíme co nejvíce přizpůsobit a vyjít vstříc. Každý zákazník je pro nás důležitý a každý dostane tu nejlepší péči. Avšak prioritní (přednostní) plánování termínů a časů garantujeme pouze u VIP kurzu a Lady kurzu.

Jak se přihlásit do VIP kurzu? 

 • 1

  Vyplňte objednávkový formulář

  Vyberte si kurz, který nejvíce vyhovuje vaším časovým možnostem a klikněte na tlačítko objednat. V objednávkovém formuláři vyplňte vaše údaje. Objednat VIP KURZ.
 • 2

  Vyberte způsob platby

  Na konci formuláře si vyberte způsob platby. Kurz můžete uhradit běžným bankovním převodem, platební kartou, okamžitým bankovním převodem nebo přes PayPal. Částku lze zaplatit jednorázově nebo rozdělit na tři splátky bez navýšení. Faktura vám přijde automaticky na váš email.
 • 3

  Vyplňte online žádost o přijetí k výcviku

  Vyplňte prosím online žádost  o přijetí k výcviku. Žádost vám spolu s předvyplněným lékařským posudkem přijde ve formátu PDF na zadaný e-mail. Žádost prosím vytiskněte, podepište a přineste na první hodinu.
 • 4

  Nechte si potvrdit lékařský posudek o zdravotní způsobilosti

  Vytiskněte lékařský posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel a nechte si ho potvrdit praktickým lékařem. Předvyplněný posudek vám přijde obratem spolu s žádostí na váš e-mail.
 • 5

  Připravte se na svojí první jízdu

  Poté, co obdržíme vaši žádost a kopii lékařského posudku (stačí foto prostřednicvím sms nebo emailem), kontaktuje vás instruktor a domluví si s vámi termín první jízdy. První jízdu můžete absolvovat nejdřív za 24 hodin od obdržení vašich dokumentů. Bez těchto dokumentů nelze zahájit výuku!

Jak bude váš výcvik probíhat?

Na první praktické jízdě se s instruktorem domluvíte na přibližném harmonograu vašich jízd. Celkem musíte absolvovat 28 vyučovacích hodin praktických jízd. Jedna vyučovací hodina trvá 45 minut. Za jeden den můžete absolvovat maximálně dvě vyučovací hodiny a jednou tři vyučovací hodiny. V praxi to znamená, že absolvujete 14 praktických jízd po hodině a půl. Výcvik můžete absolvovat ve vozidle s manuální nebo automatickou převodovkou. V češtině nebo angličtině. Praktické jízdy nabízíme v časech od 6 - 22 hodiny.

První lekce probíhání vždy v místech s minimálním provozom. Jakmile si osvojíte základy, můžete vyrazit do běžného provozu. Vždy dle domluvy s instruktorem. 

Teoretická výuka bude probíhat dle individuální studijního plánu, tzn. formou individuálních konzultací s instruktorem nebo každou středu od 18:30 u nás v učebně. Záleží na vašich časových možnostech. 

100% GARANCE SPOKOJENOSTI

 Pokud nebudete po první hodině výcviku v naší autoškole spokojení, vrátíme vám peníze! 

Oceňuji především individuální přístup a vstřícnost celého týmu autoškoly. Díky autoškole VIP stíham tréninky včas!

Lukáš Krpálek Nejúspěšnější český judista a olympijský vítěz z roku 2016

Kvôli nedostatku voľného času, bola mojím primárnym kritériom pri výbere autoškoly maximálna časová flexibilita inštruktora a rýchlosť absolvovania kurzu, bez úkoru na kvalitu poskytnutých služieb. VIP kurz naplnil moje očakávania do bodky :-)

Martin KabátSales manager, MALL.cz

Řidičský průkaz je pro mě synonymem samostatnosti a flexibility. Řekla bych, že absolvovat zkoušku k řidičskému průkazu je dokonce velmi důležitým životním milníkem a díky autoškole VIP je to navíc i velice příjemný a objevný zážitek. Velmi jsem ocenila jejich pružnost, profesionalitu a flexibilitu. Absolutně se podřídili mému času, přesně tak, jak hlásí jejich firemní politika. Jestliže toužíte po tom, skočit ve své životní etapě dále, je autoškola VIP skvělým průvodcem.

Veronika Hendrychová Grafický designer Me®
Autoškola VIP vyukovy vuz manual Skoda RapidVýukový vůz (manuální převodovka): Škoda RAPID