Hledá se schopná asistentka / asistent

Autoškola VIP s.r.o. hledá do svého týmu milou a pečlivou asistentku /asistenta s výbornou znalostí českého jazyka.

Chcete pracovat v přátelském prostředí menší firmy, kde si budete moct samostatně rozvrhnout práci? Napište nám na prace@autoskolavip.cz. Nástup možný ihned. Preferujeme dlouhobou spolupráci. Práce je vhodná pro studenty i pro maminky na/po MD.

INFORMACE O POZICI

  • Společnost: Autoškola VIP s.r.o.
  • Místo výkonu práce: Chemická 953, Praha 4.
  • Časová náročnost: částečný úvazek (dle dohody/cca 15 - 20 h týdně), po zaučení možné navýšení hodin.
  • Typ smluvního vztahu: živnostenský list/dohoda o pracovní činnosti.
  • Odměna: fixní částka 140 Kč / hod. + odměny.
  • Termín nástupu: září 2021.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Samostatná činnost v oblasti vedení agendy autoškoly.
  • Aktivní komunikace s potenciálními a stávajícími klienty.
  • Vyřizování dotazů klientů (e-mail, chat, telefon).
  • Zpracování přijatých žádostí a příprava podkladů ke zkouškám.
  • Administrativní podpora, správa smluv a dokumentů.
  • Komunikace s úřadem a organizace závěrečných zkoušek.
  • Komunikace s instruktory.
  • Kontrola faktur a přijatých plateb.
  • Zajištění chodu kanceláře (nákup a doplnění papírů do tiskárny, objednání knížek, doplnění kávy, atp.)
  • Práce s PC, CRM a prodejním systémem.
  • Úprava a vkládaní textů na web.
  • Příprava e-mailových šablon.
  • Vyřízení pošty a sledování datové schránky.
  • Hlídání termínů.
  • Pravá ruka jednatelky.

POŽADUJEME

  • Samostatnost, pečlivost, systematičnost (hlášenky a žádosti zasílané na úřad musí být bez chyb).
  • Výbornou znalost českého jazyka.
  • Zodpovědný přístup k plnění úkolů.
  • Proaktivní přístup k řešení problémů.
  • Možnost pracovat větší část léta (případně domluvit se na volnu s dostatatečným předstihem).
  • Empatický přístup k zákazníkům.

NABÍZÍME

  • Samostatnou práci v přátelském prostředí menší firmy.
  • Ohodnocení 140 Kč / hod. + odměny dle výkonu.
  • Zkrácený pracovní úvazek, dle dohody cca 15 - 20 h týdně. Po zaučení možné navýšení hodin.
  • Flexibilní pracovní dobu (např. pouze dopoledne / odpoledne).
  • Placený telefonní a datový paušál.
  • Možnost občasné práce z domova.

ZAUJALA VÁS NABÍDKA?

Tak na nic nečekejte a dejte nám o sobě vědět. Napište nám, proč zrovna VY jste tím správným člověkem a na prace@autoskolavip.cz pošlete svůj životopis (nebo popis zkušeností). Pokud budeme mít pocit, že se na tuto pozici hodíte, ozveme se vám a domluvíme se na osobním setkání.