Hledá se schopná asistentka

Autoškola VIP hledá do svého týmu pečlivou, milou a spolehlivou asistentku.

Chcete pracovat pro společnost, která si váží zodpovědných a šikovných lidí? Napište nám na info@autoškolavip.cz. Do předmětu uveďte "Asistentka." Nástup možný ihned. Preferujeme dlouhodobější spolupráci.

  • Místo výkonu práce: Chemická 953, Praha 4
  • Časová náročnost: částečný úvazek (min. 2 dny v týdnu práce v kanceláři)
  • Druh spolupráce: práce na DPP / ŽL
  • Odměna: fixní částka 120 Kč / hod. + provize dle výkonu

Náplň práce

  • administrativní práce
  • aktivní komunikace s potenciálními a stávajícími klienty
  • vyřizování dotazů klientů
  • vyřizování předaných poptávek
  • založení uzavřených smluv/objednávek
  • příprava podkladů pro fakturaci
  • vedení agendy autoškoly
  • zajištění chodu kanceláře
  • příspěvky na Facebook a G+

Požadujeme

  • příjemné vystupování a výborné komunikační dovednosti
  • zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost (!)
  • výborná znalost českého jazyka
  • SŠ nebo VŠ vzdělání

Nabízíme

  • práci v mladém kolektivu
  • férovou odměnu
  • home office 🙂
  • možnost učit se novým věcem
  • školení a semináře

Zaujala vás nabídka?

Tak na nic nečekejte a dejte nám o sobě vědět! 🙂 Napište, proč zrovna VY jste tím správným člověkem a na info@autoskolavip.cz pošlete

  • svůj životopis, reference nebo popis zkušeností
  • fotku

Pokud budeme mít pocit, že se na tuto pozici hodíte, ozveme se vám a domluvíme se na osobním setkání.