PROČ SI NÁS VYBRAT

Jsme autoškola s nadstandardním přístupem, která šetří váš čas.

Našimi zákazníky jsou především lidé, kteří si uvědomují, že čas je vzácná veličina a snaží se s ním efektivně hospodařit. Od roku 2010 jsme naučili řídit více než 1 000 žáků. 

Výhody, které vám nabízíme: 

Prioritní plánování jízd

Sami si zvolíte termín, místo a čas vaši praktické jízdy. 

Pokud máte náročné zaměstnání a čas je pro vás vzácná veličina, určitě oceníte možnost přednostně si vybrat termíny, časy a nástupní místa praktických jízd. Příklad: instruktor autoškoly vás může vyzvednout v práci, doma, na semináři nebo schůzce a vy si v rámci praktické jízdy dojedete, kam budete potřebovat. Záleží opravdu na vás, jízdu můžete absolvovat třeba i v pauze na oběd. Praktickou jízdu lze domluvit v čase od 6. do 21. hodiny.

Tato výhoda platí pro: VIP kurz, LADY kurz

Ukončení kurzu do 1 měsíce

Spěcháte? Výcvik můžete mít hotový do 1 měsíce.

Pokud potřebujete řidičák opravdu rychle nebo pracujete v zahraničí a můžete se zdržet v ČR jen krátce, nabízíme individuální studijní plán a intenzivní praktický výcvik do 1 měsíce. 

Podle zákona může jeden žák odjezdit maximálně dvě vyučovací hodiny za den a ve třetí etapě jedenkrát čtyři vyučovací hodiny za den. Nejkratší možná doba trvání kurzu je tedy 14 dní. Následně proběhne do 30 dnů po ukončení kurzu závěrečná zkouška

Tato výhoda platí pro: VIP kurz, LADY kurz, RYCHLOKURZ

Výběr trasy praktické jízdy

Po domluvě s instruktorem je možné vybrat si vlastní trasy praktických jízd. Například trasu z domu do práce, na schůzku, či seminář, školy, školky, obchodního centra nebo tam, kam zrovna v daný den potřebujete. Ale pozor, výběr vlastní trasy záleží na vašich dovednostech!

Instruktor s vámi bude jezdit po vybraných trasách pouze v případě, že jste si řádně osvojili základy a řízení vám jde. Naše autoškola dbá na bezpečnost a vyučuje v souladu se zákonem č.247/2000 Sb.

Tato výhoda platí pro: VIP kurz, LADY kurz

Individuální výuka teorie

Nechcete ztrácet čas a dojíždět na hodiny teorie do učebny? Nemusíte. Teoretickou výuku můžete absolvovat individuálně s instruktorem. Individuální výuka probíhá dle individuálního studijního plánu v souladu s §18 zákona č. 247/2000 Sb. Teoretickou výuku je také možné absolvovat v moderně vybavené učebně. Záleží jen na vás!

Tato výhoda platí pro: všechny varianty kurzů

Transparentnost

Jsme transparentní autoškola. Uvádíme vždy konečné ceny bez dalších skrytých poplatků a příplatků. Daňový doklad je vystavený automaticky po připsání částky na náš účet a obratem zaslaný v PDF formátu e-mailem. Před zahájení výcviku se můžete seznámit s našimi obchodními podmínkami, které upravují práva a povinnosti žadatele a provozovatele autoškoly.

Zahájení kurzu již od 4 000 Kč

Nabízíme vám možnost zaplatit výcvik ve dvou splátkách bez navýšení. Při zahájení zaplatíte pouze 50% zálohu a zbývající část zaplatíte zhruba v polovině kurzu. Výzva k úhradě vám přijde automaticky na email i prostřednictvím SMS zprávy. Platbu na splátky je možné si zvolit v posledním kroku rezervace – při volbě způsobu platby.

Tato výhoda platí pro: všechny varianty kurzů

Platební brána GoPay a další chytré vychytávky

Naše autoškola používá moderní vychytávky, díky kterým na nic nečekáte! Jako jediná autoškola v ČR vám nabízíme možnost uhradit platbu za kurz platební kartou, okamžitým bankovním převodem nebo přes PayPal účet, automatické zaslání zálohové a ostré faktury a online chat pro rychlou komunikaci. 

Zkušební jízda ZDARMA

Pokud se vám naše autoškola líbí, ale nechcete kupovat zajíce v pytli, můžete si nás nejdřív otestovat prostřednictvím zkušební jízdy ZDARMA. Nemůžete prodělat, jen získat!

Seznámíte se s instruktorem, zeptáte se na vše, co vás ohledně kurzu zajímá, a hlavně uvidíte, jak vypadá výcvik, který se vám přizpůsobí. Po skončení kurzu si doma v klidu vše rozmyslíte a dáte nám vědět, zda chcete ve výcviku pokračovat nebo raději zvolíte jinou autoškolu. Zkušební jízda trvá 45 minut a je zcela ZDARMA. Zkušební jízdu je možné objednat prostřednictvím online formuláře nebo na stránkach jednotlivých kurzů.

Tato výhoda platí pro: všechny varianty kurzů

Odměna za váš čas :-)

Napište nám jak jste spokojeni s výcvikem v naši autoškole a my vás za to odměníme. Můžete se těšit na kondiční jízdu v hodnotě 400 Kč nebo poukaz na nákup v Mall.cz v hodnotě 200 Kč . Vaše odměna na vás čeká zde

Jízdy s našimi instruktory vás budou bavit!

Každý z vás určitě ví, že pokud má být kurz v autoškole příjemným zážitkem, ze všeho nejdůležitější jsou lidé, kteří o vás budou pečovat. Proto si naše pracovníky, zejména instruktory, velmi pečlivě vybíráme! Naši instruktoři jsou zkušení, spolehliví a vstřícní. Chcete se přesvědčit? Objednejte si zkušební jízdu zdarma.

Tato výhoda platí pro: všechny varianty kurzů

Tým lidí, který se o vás bude starat

Mgr. Pavel Provázek 

Plánování praktických jízd, výuka a výcvik žáků

pavel.provazek@autoskolavip.cz

+420 602 28 98 38

 

Ing. Iva Štrbová 

Přihlášky, platby, péče o zákazníky a marketing. 

iva.strbova@autoskolavip.cz

+420 777 77 35 63

 

Bc. Lukáš Provázek 

Plánování praktických jízd, výuka a výcvik žáků

lukas.provazek@autoskolavip.cz

+420 728 585 038