PROČ SI NÁS VYBRAT

Jsme autoškola s nadstandardním přístupem, která šetří váš čas.

Našimi zákazníky jsou především lidé, kteří si uvědomují, že čas je vzácná veličina a snaží se s ním efektivně hospodařit. 

Výhody, které vám nabízíme: 

Výcvik do 1 měsíce

Spěcháte? Rychlokurz máte u nás hotový do 1 měsíce! Pokud potřebujete řidičák opravdu rychle nebo pracujete v zahraničí a můžete se zdržet v ČR jen krátce, nabízíme individuální studijní plán a intenzivní praktický výcvik do 1 měsíce. Podle zákona může jeden žák odjezdit maximálně dvě vyučovací hodiny za den a ve třetí etapě jedenkrát čtyři vyučovací hodiny za den. Nejkratší možná doba trvání kurzu je tedy 14 dní. Následně proběhne do 15 dnů po ukončení kurzu závěrečná zkouška.

Prioritní plánování jízd

Sami si zvolíte termín, místo a čas vaši praktické jízdy. Pokud máte náročné zaměstnání a čas je pro vás vzácná veličina, určitě oceníte možnost přednostně si vybrat termíny, časy a nástupní místa praktických jízd. Příklad: instruktor autoškoly vás může vyzvednout v práci, doma, na semináři nebo schůzce a vy si v rámci praktické jízdy dojedete, kam budete potřebovat. Záleží opravdu na vás, jízdu můžete absolvovat třeba i v pauze na oběd. Praktickou jízdu lze domluvit v čase od 6. do 21. hodiny.

Individuální výuka teorie

Nechcete ztrácet čas a dojíždět na hodiny teorie do učebny? Nemusíte. Teoretickou výuku můžete absolvovat individuálně s instruktorem.Individuální výuka probíhá dle individuálního studijního plánu v souladu s §18 zákona č. 247/2000 Sb. Lekce v učebně probíhají každou středu od 17:30.

Autoškola na splátky

Nabízíme vám možnost zaplatit výcvik ve třech splátkách bez navýšení. Při zahájení zaplatíte pouze zálohu (jednu třetinu ceny). Zbývající část uhradíte v průběhu kurzu. Platbu na splátky je možné si zvolit přímo v objednávkovém formuláři. Při volbě způsobu platby zaškrtněte políčko "zaplatím na splátky."

Tým skvělých instruktorů

Každý z vás určitě ví, že pokud má být kurz v autoškole příjemným zážitkem, ze všeho nejdůležitější jsou lidé, kteří o vás budou pečovat. Proto si naše pracovníky, zejména instruktory, velmi pečlivě vybíráme. Naši instruktoři jsou zkušení, spolehliví a vstřícní. S některýma je dokonce i zábava :-) V naši autoškole platí zásada, že raději odmítneme zákazníka, než abychom ho svěřili instruktorovi, o kterém nejsme přesvedčení, že dělá svojí práci dobře. Chcete se přesvědčit? Objednejte si zkušební jízdu zdarma.

Transparentnost

Jsme transparentní autoškola. Uvádíme vždy konečné ceny bez dalších skrytých poplatků a příplatků. Daňový doklad je vystavený automaticky po připsání částky na náš účet a obratem zaslaný v PDF formátu e-mailem. Před zahájení výcviku se můžete seznámit s našimi obchodními podmínkami, které upravují práva a povinnosti žadatele a provozovatele autoškoly.

Vyzvedneme vás doma nebo v práci

Máte náročné zaměstnání, školu, věnujete se vrcholově sportu nebo jste maminka na mateřské? Nemáte čas dojíždět na praktické jízdy? Vyzvedneme vás doma nebo v práci v čase který vám bude vyhovovat. Platí pro VIP a LADY kurz.

Zahájení výcviku bez čekání

Jakmile obdržíme vaši žádost a kopii lékařského posudku, kontaktuje vás instruktor a domluví si s vámi termín první jízdy. První jízdu můžete absolvovat již za 48 hodin od obdržení vašich dokumentů.

Šetříme váš čas

Automatické faktury a upozornění, online žádost o přijetí, chat, okamžité zahájení výuky bez čekání.

Pojištění

S námi se učíte jezdit bez rizika. Máme sjednané pojištění na úraz i na škody na majetku.

Google recenze

Přečtěte si nezávislé Google recenze od skutečných zákazníků.

Platební brána GoPay

U v naši autoškole můžete platit kartou, okamžitým bankovním převodem nebo přes přes PayPal účet.